שרשרת פנינים אמיתיות

פנינה היא אבן חן אהובה ונפוצה מאוד המשמשת לתכשיטים ולקישוט. הפנינה נוצרת בתוך צדפות של רכיכות שונות וכן בקונכיות חלזונות.
במדריך זה נפרט אילו סוגי פנינים קיימות ומה מחירן ונצרף קישורים למבחר רחב של עיצובים לשרשרת פנינים אמיתיות בזול, לנשים ולגברים. שרשרת פנינים צמודה, שרשרת פנינים לגבר ועוד.

לעמוד המבצעים באתר אלי אקספרס

לעמוד המבצעים באתר אמזון

"אֵשֶׁת־חַיִל, מִי יִמְצָא; וְרָחֹק מִפְּנִינִים מִכְרָהּ." – מקורה של אשת חיל רחוק יותר מהפנינים אשר על קרקעית הים (לפי פירוש אחד).
הפנינה נוצרת כאשר עצמים זרים, כמו גרגיר חול, חודרים לתוך הצדפה. בתגובה, הרכיכה מפרישה חומר לכיסוי העצם הזר על מנת להגן על גוף הרכיכה. תהליך זה נמשך לאורך כל חיי הרכיכה כך שעם הזמן ושחיקת המים, ההפרשות מצטברות ומתגבשות לכדי כדור מבריק. לפיכך, הפנינה היא אבן חן ממקור ביולוגי (עשויה חומר אורגני) בניגוד למרבית אבני החן אשר מקורן מינרלי.
פנינים יכולות לגדול באופן טבעי במים מלוחים (צדפות אשר גדלו בים) או במים מתוקים (אגמים ונהרות). פנינים אלה נקראות פנינים טבעיות. פניני ים בדרך כלל גדולות יותר מפניני מים מתוקים (12 מ"מ לעומת 15 מ"מ). בנוסף, פניני ים נדירות הרבה יותר ולכן מחירן יקר בהרבה ממחיר פניני מים מתוקים.
מרבית הפנינים הנמכרות כיום הן פנינים מתורבתות. אלה פנינים אשר גדלות בתוך צדפות בשבי, כאשר גירוי יצירת הפנינה נעשה באופן מלאכותי על ידי הכנסת עצם זר לגוף הצדפה. לאחר מכן משאירים את הצדפה במים לתקופה של כשנתיים עד ליצירת הפנינה.

למגוון תכשיטים נוספים:
אלי אקספרס תכשיטים
צמיד לגבר

שרשרת פנינים אמיתיות מחיר

כמה עולה שרשרת פנינים אמיתיות ?
ערכה הכספי של הפנינה נובע מיופייה ונדירותה. ערכה של הפנינה משתנה בהתאם לגודלה, צורתה, בהירותה, צבעה ומין הצדפה או השבלול שממנו נלקחה.
פניני ים טבעיות הן הגדולות והיפות ביותר ומחירן מגיע לאלפי שקלים. לפנינים מלאכותיות צורה עגולה יותר מפנינים טבעיות וערכן נמוך בהרבה.
מרבית הפנינים הנמכרות כיום, בשרשראות ובצמידים, הן פנינים אמיתיות של מים מתוקים, אשר נוצרו בצורה מלאכותית כמתואר לעיל. מחיר שרשרת פנינים אמיתיות עומד על עשרות עד מאות שקלים, בהתאם לגודלן ויופיין של הפנינים, אורך התכשיט (מספר הפנינים בשרשרת) וכן בשאר חומרי הגלם המרכיבים את התכשיט.
באתר אלי אקספרס תוכלו למצוא מבחר עיצובים לשרשראות פנינים אמיתיות, במחירים הזולים ביותר.
במדריך זה מגוון שרשראות לנשים ולגברים, עם פנינים לבנות, שחורות, זהובות ועוד. צירפנו קישורים לרכישת שרשרת פנינים אמיתיות במחירים שונים לבחירתכם. החל מכמה שקלים ועד עשרות ומאות שקלים.

שרשרת פנינים צמודה

אחד הסגנונות האהובים ביותר הוא שרשרת פנינים צמודה. שרשרת פנינים צמודה מגיעה עם פנינים במגוון גדלים וצבעים, כאשר השרשרת בדרך כלל קצרה יחסית וצמודה לצוואר.
שרשרת פנינים צמודה עם פנינים גדולות, אשר בולטת מאוד, או שרשרת פנינים צמודה, עדינה יותר, עם פנינים קטנות. ככל שהשרשרת קצרה יותר, כך היא צמודה יותר לצוואר. השרשראות מגיעות עם פנינים לבנות, ורודות, שחורות, זהובות ועוד.
הפנינים הן פנינים אמיתיות של מים מתוקים, כפי שהורחב לעיל.
שרשרת פנינים צמודה מאוד נקראת גם צ'וקר פנינים.
לבחירתכן מגוון שרשראות פנינים צמודות לצוואר, לרכישה בזול באתר אלי אקספרס. במרבית המוצרים ניתן לבחור מבין מספר סגנונות – אורך השרשרת, קוטר הפנינה, סוג התליון ועוד.
לצפייה במוצרים נא לחצו על התמונות המצורפות.

שרשרת פנינים לגבר

צירפנו עבורכם מספר רחב של שרשראות פנינים לגברים, במגוון סגנונות – שרשראות פנינים ארוכות או צמודות יותר, פנינים קטנות או גדולות (קוטר הפנינה משתנה וניתן לבחירה) ועוד.
לבחירתכם שרשראות פנינים עם תליון או שרשרת בשילוב זהב או כסף. ניתן לשלב מספר שרשראות פנינים ושרשראות נוספות.
לקניית שרשרת פנינים לגבר בזול באתר אלי אקספרס, לחצו על התמונות המצורפות.

שרשרת פנינים עם אות או שם

באתר אלי אקספרס ניתן למצוא מבחר רחב של שרשראות פנינים עם אות. האותיות גם כן מגיעות במגוון עיצובים לבחירתכן ולרוב באנגלית. בחלק מן המוצרים ניתן לבחור אותיות בעברית.
בנוסף, ניתן למצוא שרשראות פנינים עם שם. ניתן לבחור תליון עם שם בעברית. סגנון התליון משתנה בין המוצרים.
לצפייה במבחר שרשראות פנינים עם אות או שם, באתר אלי אקספרס, לחצו על התמונות המצורפות.

שרשרת פנינים קטנות

באלי אקספרס ניתן למצוא מבחר שרשראות עם פנינים קטנות, בעיצובים שונים. הפנינים הן פנינים אמיתיות אשר גדלו במים מתוקים.
לצפייה במבחר שרשראות פנינים קטנות באתר אלי אקספרס:

שרשראות פנינים קטנות לקנייה באלי אקספרס